VYSKÚŠAJTE AIKIDO POČAS EURÓPSKEHO TÝŽDŇA ŠPORTU

VYSKÚŠAJTE  SI BEZPLATNÉ TRÉNINGY AIKIDO
POČAS EURÓPSKEHO TÝŽDŇA ŠPORTU

 

 

Vyskúšajte si bezplatne tréningy AIKIDO počas európskeho týždňa športu a septembrového náboru do AIKIDO BN.
Využite túto možnosť v čase od 1. - 30. septembra 2021 aj v našom klube. Všetky informácie vám radi a ochotne poskytneme.

Telefón: 0948 105 212

Máme tréningy pre všetkých. Muži aj ženy, dospelí, dorast, deti, rodičia s deťmi aj individuálne tréningy. 
Nie sú potrebné predošlé skúsenosti. Cvičíme postupne od základov. Aikido je pohyb, radosť a osobný rozvoj pre každého. Za skúšku nič nedáte.

Stačí si doniesť, tepláky, tričko, uterák, vodu, dobrú náladu a chuť spoločne si zacvičiť.

Príďte smelo tešíme sa na Vás.

Európsky týždeň športu je spoločnou myšlienkou a iniciatívou Európskej komisie, Európskej aikido federácie a Slovenskej aikido asociácie, ktorej sme členom. Jeho cieľom je priniesť a podporiť pohybové aktivity pre všetkých. Ľudské telo je stvorené pre pohyb a jeho nedostatkom trpí celá osobnosť človeka. Pohybové aktivity prinášajú radosť, relax, zdravie, priateľov, zlepšujú telesné ako aj mnohé duševné schopnosti a celkovo skvalitňujú ľudský život.

Toto všetko by sme vám radi odovzdali. Otvárame vám možnosti rozhýbať sa, objaviť radosť z pohybu, lepšie sa cítiť a vychutnávať si zdravie a lepší život.

Pokiaľ vás zaujalo AIKIDO a rozhodnete sa objaviť jeho krásu a prínos práve s nami radi vás privítame. Tešíme sa na vás všetkých. Buďte aktívny – užívajte si lepší život.

Aikido BN od roku 2010.

 

          

0948 105 212  |  aikido.banovce@gmail.com

 

 

Video: